Čo robiť po autonehode, keď som zistil, že som nevinný?

Menšie dopravnej nehode alebo kolízii sa môže stať najlepším vodičom. Existujú však aj situácie, kde je dopravná nehoda, ale podľa nášho názoru nie sme zodpovední za danej nehody. Môže sa stať, že policajti a námietky nesprávne vyhodnotí, že sme páchatelia dopravnej nehody a chcú účtovať nás činiť zodpovednými za dopravnej nehode. V takejto situácii, ale môžeme sa pokúsiť presadiť svoj prípad v dvoch smeroch.

Zlyhanie mandát – Police Odvolací poznámky

Jednou z možností, z ktorých môžeme použiť v prípade, že cesta po incidente, veríme, že nie sme vinní pôsobiť jeho odmietnutie prijať mandát a nie podpísanie správy poznámku alebo polícii, ktorý dospel k záveru, že je to naša chyba. Stáva sa, že v šoku a stresu, čo môže spôsobiť obetí dopravných nehôd podpísať policajné dokumenty, aj keď je presvedčený o jeho nevine. Je často nepresné uniformovaní vedie k podceňovaniu a páchateľ nehody.

Takže ak ste vo veľkom šoku alebo strese a nie sme schopní jednoznačne vyhodnotiť svoju vinu v dopadajúcim cesty – nie podpisujmy polícia poznámky, ktoré nás uznáva páchateľa. Dokonca aj keď nám policajti nútil podpísať dokument, môžeme odmietnuť priznať vinu a prijať poverenie. Ak by sa ukázalo, že polícia podpísali dokument, s ktorým nesúhlasíme môžeme odkazovať na tóny polície. V tomto prípade sa však, že je dobré sa dostať pomoc od právnika (advokáta), čo naznačuje, naše práva a správny postup.

Rekonštrukcia dopravnej nehode

Druhý spôsob umožňuje identifikáciu alebo určenie páchateľa akcie je vypracovať nezávislú rekonštrukcii priebehu dopravných nehôd poverený napr. Automotive odbornej MOTOEXPERT asociácie. Exekúcia na vlastné rekonštrukciu nehody, môže byť v prípade účastníka celkom drahé, ale riziko prevzatie zodpovednosti za dopravné nehody, páchatelia neboli ešte väčšie. Ak tomu tak je zapojený do dopravnej nehode si uvedomíme, že sú nevinní, a táto udalosť nebola naša chyba by mala rekonštrukcia udalosti.

Pri príprave rekonštrukcie priebehu dopravnej nehody stojí za to venovať pozornosť na dve zásadné otázky. Prvým z nich je dôkaz, že boli zhromaždené zo strany polície v tomto prípade. Širší a bohatšie materiál (vrátane hmotné dôkazy zo scény, výpovede svedkov a účastníkov), tým väčšia je pravdepodobnosť, že rekonštrukcia bude dať odpoveď na väčšinu otázok súvisiacich s dopravnou nehodou. Určenie poruchy je možné v rozsahu, v akom povoľuje zhromaždených dôkazov. Druhým problémom je doba rekonštrukcie autonehode. To by sa malo uskutočniť čo najskôr po nehode, pretože čas môže pracovať v prospech klienta.

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *