Autonehode v ŠVAJČIARSKU

Výpočet škody po dopravnej nehode vo Švajčiarsku

Poľskí občania a ďalší vodiči, ktorí sú oveľa pravdepodobnejšie a ochotní cestovať do Švajčiarska, dnes sú často cestných nehôd v tejto krajine. Stále častejšie sa tiež stáva, že vodič účastníkom dopravnej nehody vo Švajčiarsku sú obeťami nie sú ich vlastnou vinou. Takže ak automobilová nehoda vo Švajčiarsku bol spôsobený ovládačom Švajčiarsky (tj. Vodič vozidla idúceho na švajčiarskej poznávacie značky) je poškodená strana má právo žiadať náhradu od udalosti úrazové poistenie OC.

Pokiaľ wypadak voz vo Švajčiarsku bol prípad úplne niezawionionym ku každej poškodenej osobe má tiež plné právo, aby odstránila ujmu v spôsobe oni si vyberú a krajiny podľa vlastného výberu, tj. Buď v krajine, kde k nehode došlo (Švajčiarsko), alebo v niektorej z krajín EÚ kde bolo vozidlo registrované obeť. V prípade, že likvidačné konanie bude prebiehať vo Švajčiarsku táto škoda bude odstránená priamo pri švajčiarskeho poisťovateľa páchateľa nehody. Kým odstránenie škôd v krajine, kde bolo vozidlo registrované poškodenú osobou (niektoré z krajín EÚ), a to ako škodu hlásenia, rovnako ako jeho úplná likvidácia musia byť vykonané len v tzv. likvidačného zástupcu.

Stojí za zmienku, že nazawiniony autonehoda vo Švajčiarsku, však dať zranenej osoby možnosť ocenenie škody spôsobené komunikáciu s nezávislou expertnou vozu, ktorý zostaví po nehode technické stanovisko. Pri príprave nezávislého oceňovania pohľadávok motora, ktorý spôsobil autonehodu vo Švajčiarsku, môže pomôcť siete MOTOEXPERT, ktorá združuje odborníkov z auta domov i zo zahraničia, poskytuje služby obhajovať poškodeniu pri náraze.

Znalci a auto siete MOTOEXPERT menom obetí, čo je chytený pri automobilovej nehode vo Švajčiarsku, vykonávať zložité technické posudky umožňujúci vyšetrovanie na základe nehody náhrady. Vodiči zranených pri dopravnej nehode vo Švajčiarsku môžu byť získané z MOTOEXPERT ocenenie škôd a nemeckého technického stanoviská, ktoré vystúpi nemecký automobilový odhadcu sieť. Vo veciach týkajúcich sa ocenenie škody spôsobené v dôsledku autonehody v sieti Švajčiarsko MOTOEXPERT je tiež schopný aplikovať (v niektorých prípadoch) rzeczoznawczych dohody o rozdelení nákladov na základe postúpenia pohľadávok.

Zranený vodič, ktorý je chytený pri automobilovej nehode vo Švajčiarsku sa môžete obrátiť na číslo siete MOTOEXPERT: +49 0911 9646 455 môžete získať ďalšie informácie o úhrade nákladov na služby a postupy pre oceňovanie škôd kolízií. Naši konzultanti a odborníci budú ochotne zodpovie všetky otázky, a náš expert auto pomôžu v získaní lukratívny náhradu za dopravnej nehode vo Švajčiarsku, prevedenie nezávislého ocenenia škôd prevádzky. Vitajte!

Cestná nehoda vo Švajčiarsku – Ocenenie škody po nehode vo Švajčiarsku

* Vyššie uvedený dokument nie právne poradenstvo, ale iba odrážajú naše praktické skúsenosti. Aby sa uistil o právnom postavení každá z nich je nevyhnutný právne poradenstvo, napr. Právnik zo zoznamu advokátov spolupracujúcich s sieťovú MOTOEXPERT.