Autonehoda V ŠPANIELSKU

Technické stanovisko po dopravnej nehode v Španielsku

Cestovať do zahraničia vodiči stále viac stávajú účastníkmi dopravných nehôd v Španielsku. V mnohých prípadoch, automobilová nehoda v Španielsku nie je spôsobené chybou napr. Nemecké či poľský jazdec, pretože jeho páchateľ je vodič idúci auta na španielskych registračných značiek. Ak sa však pri dopravnej nehode v Španielsku obeť je vodič, ktorého vozidlo bolo poškodené alebo zničené, má právo dostať právoplatné náhradu v tejto situácii. V prípade dopravnej nehody v Španielsku došlo bez jeho zavinenia obete je vlastník vozidla náhrada by mala byť vyplatená na akciu OC.

Keď auto nehode došlo v Španielsku, vodič, ktorý bol účastník musí pamätať, že má právo na likvidáciu škôd dopravné vyplývajúce z dopravnej nehody, a to ako v Španielsku a v krajine bydliska – rozhodnutie všeobecne patrí obeť. V niektorých prípadoch je rozumné či likvidácie poistných udalostí v zahraničí, tj. Priamo v španielskom poisťovne. Avšak existujú aj prípady, kedy po autonehode v Španielsku likvidácie sa vykonáva v štáte bydliska zranenej osoby, zakaždým cez tzv. likvidačného zástupcu.

V sutuacji, kedy sa poškodenie komunikácie po dopravnej nehode bude zlikvidovaná v Španielsku, s pomocou zranené osoby môžu prísť len španielsky odborný automobilovú techniku. Sieť MOTOEXPERT a odborníci patriaci k nej jeho podporu sú schopné ponúknuť ľudí bolo zranených pri dopravných nehodách v Španielsku len v prípade likvidácie škôd bude prebiehať v krajine bydliska obete (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko a Poľsko). Ak je toto poškodenie komunikácie, ktorý spôsobil autonehodu v Španielsku je v likvidácii v krajine bydliska zranené osoby sa ocenenie škody je schopný vykonať auto odhadca siete rezidenciu MOTOEXPERT región obete.

Je potrebné poznamenať, že MOTOEXPERT spolupráca s právnych expertov je schopný veliť ľudí zranených pri dopravných nehodách v Španielsku, právnu pomoc, z ktorých môžu mať prospech obetí žiadať náhradu autonehode v Španielsku. Použitie MOTOEXPERT sieťových služieb, však, je zvyčajne súvisí s nákladmi, ktoré vznikli ocenenie obetí škôd po autonehode v Španielsku.

Avšak, ak chcete získať podrobnejšie informácie o tom, aby odstránila ujmu po autonehode v Španielsku a majú merania naša organizácia škody vzniknuté v zahraničí (Španielsko), neváhajte zavolať na číslo ústredí MOTOEXPERT: 49 0911 9646 455. Naši konzultanti a geodeti budú radi poskytnú potrebné informácie o prevádzkových postupov a pravidiel podpory, ktorá naša sieť je schopná ponúknuť ovládače, ktoré sa stalo pri autonehode v Španielsku. Vitajte!

Škoda, že komunikácia v Španielsku – Technická mienky po havárii v Španielsku

* Vyššie uvedený dokument nie právne poradenstvo, ale iba odrážajú naše praktické skúsenosti. Aby sa uistil o právnom postavení každá z nich je nevyhnutný právne poradenstvo, napr. Právnik zo zoznamu advokátov spolupracujúcich s sieťovú MOTOEXPERT.